Adana Mert Yapı Fotosel Kapı Alüminyum Cephe Silikon Cephe ve Pen Sistemleri
FOTOSELLİ KAPI
-Fotoselli yana kayar cam kapı sektöründe her türlü giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerde sessiz ve yüksek performansıyla kullanıcıya kolaylık ve konfor sağlamaktadır.
-Sıcak ve soğuk hava koşullarında iç mekanın ısı kaybını minimuma indirir.
-Soğuk havalarda kış konumu, dış veya iç radar iptal edebilme özelliği, şifre paneli proksimit kart gibi radar kullanılmayan ameliyathane gibi yerlerde elle açılmama özelliği, ayrıca enerji kesilmelerinde sirkülasyonun devamı için akü özelliği gibi birçok fonksiyonu kullanıcıya sunmaktadır.
-24 V DC motor seçeneğiyle çalışma yogunluğu sınırsızdır.
-Her türlü Access kontrol sistemine uygundur.
-Açılma ve kapanma yavaşlama sistemiyle çok yumuşak açılık kapanma özelliğine sahip olur.
-Pazarda en gelişmiş kalite tasarım üstünlük ve fonksiyonel standartları ile çizgisinde ilerlemiş.
-Sınırsız renk seçeneği ile kalitesine ayrı bir görünüm güzelliği kazandırmıştır.


Fotoselli Kapı
Otomatik fotoselli kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması özelliğiyle, insan giriş-çıkış sirkülasyonu yoğun olan işletmelerde özellikle tercih edilen mekanizmalardır. ıç ortamla dış ortamı hem hava akımı açısından hem toz ve rüzgar girişini engellemek açısından kontrollü bir şekil de böler. Bu kullanım mantığı işletmelerde ısı tasarrufu da sağlamaktadır. Her türlü genişlik ve yükseklikte, her projeye ve detaya uygulanabilir niteliklere sahiptir.
Otomatik yana kayar fotoselli kapılara, kullanım amacına yönelik olarak program seçim anahtarı, batarya, elektronik kilit, anahtarlı şalter, kartlı ve şifreli geçiş sistemi, uzaktan kumanda, değişik cam alternatifleri gibi çeşitli seçenekler ilave edilebilir. Otomatik yana kayar fotoselli kapılar her türlü mağazalar, bankalar, bürolar, oteller, süper marketler, restaurantlar, üniversiteler, idari merkezler, iş merkezleri gibi birçok alanda uygulama imkanı bulur.

Adana Otomatik Kapı, Adana Garaj Kapısı, Adana Bariyer, Adana Fotoselli kapı, Adana Otomasyon Otomatik Kapı Sistemleri,Şah Otomasyon, otomatik kapı, otomatik kapı sistemleri, adana nice yana kayar bahçe kapı motorları, adana nice dairesel açılır bahçe kapı motorları, adana nice otomatik bariyer sistemleri, adana nice garaj kapısı motorları, adana otomatik fotoselli kapı sistemleri, hızlı pvc kapılar, endüstriyel fabrika kapıları, otomatik garaj kapıları, adana otomatik kapı sistemleri, ferforje

© Copyright Mert Yapı Fotosel Kapı Alüminyum Cephe Silikon Cephe ve Pen Sistemleri Telefon 0322 224 70 93 GSM 0537 470 12 11

Fotosel Kapı Adana Alüminyum Cephe Adana Adana Silikon Cephe Pen Sistemleri Adana Adana Mert Yapi